aEEG/EEG/NIRS NeuroMonitor


Neuromonitor pro monitorování amplitudového EEG u novorozenců při řízené hypotermii se modulem zesilovačů Neuron-Spectrum-61.

Jednoduché a intuitivní ovládání

Pro spuštění záznamu, naložte 4 elektrody na hlavičku pacienta a pomocí 4 kroků začnete záznam. Uživatelsky intuitivní prostředí dotykové obrazovky, Vám umožňuje ovládání bez klávesnice a myši. Systém je umístěn na pojízdném stolku s průmyslovými kolečky a zdravotnickou certifikací, pro jednoduché přemisťování a lehkou dezinfakci celého systému. AllInOne počítač s vestavěnou baterií Vám dovoluje 4 hodiny nepřetržitého provozu i bez napájecí sítě v případě výpadku elektrické energie, nebo převozu pacienta.
Neuromonitor bez problémů zvládá obsluhovat personál jednotky intenzivní péče i bez dlouhodobého speciálního proškolení a to i s podporou rychlých nápověd, které jsou součástí zařízení.

Klinická aplikace

Kontinuální funkční monitoring (CFM) je dnes diagnostickým standardem u mnoha novorozenců. V krajinách s nejvíc rozvinutou zdravotní pěcí, každý novorozenec i s malým podezřením na abnormální funkci cerebrálních funkcí musí být monitorován. Tyto abnormality můžou být způsobeny genetickými komplikacemi nebo komplikacemi v těhotenství/při porodu. 
Něketerá národní doporučení a pokyny pro CFM je povinný skríning pro novorozence trpící hypoxicko-ischemickou encefalopatií pro datekování tiché epileptoformní aktivity.

Automatická detekce patologických aEEG patternů

Při většině vážných CNS abnormalit EEG a aEEG zobrazí specifický pattern. Máme několik typů aEEG patternů, které je možné lehce diferencovat a interpretovat i nezkušeným personálem. Navíc software Neuromonitoru je schopen detekovat patterny v automatickém režimu. Následně jsou detekované patterny klasifikovány a barevně označeny pro jadnoduchost prohlížení. Patterny aEEG, Burst, Suppresion, BSR index, IBI interval a mnoho dalších parametrů pro zjednodušení

Synchrnonní video záznam

Video záznam vyšetření je synchronní se záznamem EEG a aEEG trendů, EKG a SpO2 ůdaji. Dovoluje nám určit přesné okolnosti diagnózy při komplikovaných případech, kdy je vizuální interpretace trendů nejednoznačná.

EEG systém s 8 a víc kanály

V klomplexních případech je možné jdnoduše využít Neuromonitor jako plnohodnotný 8 a víc kanálový EEG systém pro dlouhodobý EEG video monitoring pro záznam EEG křivek, video a audio informace, detekci spikeů, ostrých vln, zobrazení brainmappingu a mnoho dlších modalit. Široký rozsah 8-, 16-, 32 a 64-kanálových modulů zesilovačů je dostupné pro další upgrade systému. Zdravotnická certifikace pro JIP, dle 60601 pro počítač s dotykovou obrazovkou a stolek ve dvou variantách s košíkem nebo ramenem a poličkou pro hypotermickou jednotku. NEURIS ISO 13485

S radosťou sa pre Vás neustále zlepšujeme.

Spoločnosť NEURIS, s.r.o., implementovala a bola certifikovaná ISO 13485.

 Kontakt
NEURIS ,s.r.o.
  E.F.Scherera 4799/38
  921 01   Piešťany
  tel.: +421 904 925 026
  tel.: +420 702 851 471
 
  skype: priadka.michal